Niewidoczny
Opn jest najmniej widocznym aparatem słuchowym firmy Oticon. Kształtem idealnie dopasowuje się do Twojego ucha, dzięki czemu nikt go nie zauważy — nawet sam użytkownik zapomina o jego istnieniu.

Ubytek słuchu może pozostać Twoją tajemnicą. Możesz cieszyć się z tak wielu korzyści płynących ze stosowania współczesnych aparatów słuchowych, bez widocznego wpływu na wygląd zewnętrzny.

Nieodczuwalny
Opn jest nie tylko niewidoczny dla innych. Niepostrzeżenie dopasowuje się do Twojego życia i nie ma żadnego wpływu na zwykłą codzienną aktywność. Możesz prowadzić aktywne życie, nie pokazując światu, że nosisz aparat słuchowy.

Poziom dźwięków dostosowuje się automatycznie do zmieniających się w ciągu dnia dźwięków i miejsc, więc możesz uczestniczyć w wydarzeniach na takich samych warunkach jak inni.

Oticon Opn będzie miał także niewielki wpływ na inne dziedziny życia — włożony do ucha nie ma wpływu na korzystanie z zestawów słuchawkowych lub telefonów, nie przeszkadza  przy noszeniu okularów czy układaniu włosów.

Łagodne przejście do lepszego słyszenia z doskonałą jakością dźwięku zamkniętą w maleńkiej obudowie
Ponieważ Oticon Opn  jest umieszczony głęboko w uchu, wychwytuje dźwięk dokładnie w ten sam sposób, co uszy, wykorzystując wzmocnienie zapewniane przez małżowinę uszną. W oparciu o najwyższej klasy wiedzę audiologiczną firmy Oticon, aparat Opn delikatnie zachowuje i wzmacnia dźwięki, przez co użytkownik słyszy zawsze czysty dźwięk — i może odnajdować się we wszelkich sytuacjach.

zobacz więcej na stronie producenta